Nie ma cię na Facebooku, równa się nie istniejesz. Media społecznościowe to dziś tzw. must have, nie tylko dla osób prywatnych, ale również dla firm, marek osobistych, sieci sklepów i wreszcie dla organizacji i stowarzyszeń. Związek Romów Polskich postanowił wyjść naprzeciw oczekiwaniom współczesnych użytkowników Internetu i być bardziej dostępny w sieci. Dzięki regularnym publikacjom treści dotyczących mniejszości romskiej w Polsce i na świecie, staramy się tworzyć przyjazne i merytoryczne miejsce w sieci dla wszystkich osób pochodzenia romskiego, miłośników kultury romskiej i osób ciekawych tej hermetycznej społeczności.

Projekt „Wirtualna asystentka” umożliwił zatrudnienie przeszkolonej osoby do obsługi social mediów Związku Romów Polskich i tworzenia angażujących treści, które są atrakcyjne i interesujące  dla  odbiorców.

Jeśli jeszcze nie odwiedziłeś naszego fan page’a, zrób to już teraz! Nie ominą cię już wiadomości dotyczące świata Romów, ciekawe inicjatywy romskiego środowiska i projekty, w których możesz wziąć udział. Jesteśmy na etapie pozyskiwania nowych odbiorców więc każde polubienie jest dla nas na wagę złota. Dzięki social mediom promujemy działalność Związku Romów Polskich, szerzymy wiedzę o społeczności romskiej i promujemy  jej pozytywny wizerunek w sieci. A może to Ty masz coś czym chciałbyś się z nami podzielić? Chętnie udostępnimy wszelkie ciekawe inicjatywy i wydarzenia związane ze społecznością romską. Po prostu napisz do nas na FB, a nasza Wirtualna Asystentka wszystkim się zajmie.

Czas trwania projektu 1 czerwca 2021 – 31 grudnia 2021.

Projekt realizowany dzięki dotacji w ramach rządowego Programu integracji społecznej i obywatelskiej Romów w Polsce na lata 2021-2030.